Współpraca z firmą PASJO.NET Sp. z o.o. w ramach projektu opracowania i wdrożenia unikalnego systemu RIMS do kompleksowych pomiarów i analizy mediów

24.03.2015 Centrum Badawczo – Rozwojowe Glokor Sp. z o.o. od lat współpracuje i doradza firmie PASJO.NET, a od 23.03.2015 uczestniczymy w realizowaniu projektu dotyczącego opracowania i wdrożenia unikalnego systemu RIMS do kompleksowych pomiarów i analizy mediów oraz innych wielkości fizycznych przy zastosowaniu transmisji danych po sieci elektrycznej.

W celu wykonania projektu CBR Glokor Sp. z o.o. udostępniło  swoje pomieszczenia badawczo – rozwojowe.

PASJO.NET Sp. z o.o. to firma inżynierska działająca w branży elektrycznej i automatyki. Dostarcza usługi i realizuje zadania z zakresu projektowania i wykonawstwa elektrycznego w przemyśle a także realizuje projekty dedykowane w obszarze automatyki i teleinformatyki.

Dział elektryczny funkcjonujący jako marka Proqel zajmuje się projektowaniem, kompletacją dostaw, prefabrykacją szaf zasilających i sterowniczych, montażem obiektowym, wdrażaniem uruchamianiem instalacji elektrycznych w przemyśle.

logocproqel1                     pobrane