Projekty z dofinansowaniem

switch to: 

 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, działanie 1.4.1 Projekty Aplikacyjne

 

CBR GLOKOR Sp. z o.o. w konsorcjum, w którym Liderem jest Sant-Tech Sp. z o.o., realizują projekt pn.:„Prace badawczo – rozwojowe zmierzające do opracowania linii do automatycznej identyfikacji wad na elementach obrabianych z opracowaniem technologii ich usuwania strumieniową obróbką ścierną na stanowiskach zrobotyzowanych w warunkach przemysłowych

który finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, działanie 1.4.1 Projekty Aplikacyjne.

Celem projektu jest opracowanie innowacyjnego rozwiązania w postaci linii umożliwiającej automatyczną identyfikację wad na elementach obrabianych z opracowaniem technologii ich usuwania obróbką strumieniowo – ścierną na stanowiskach zrobotyzowanych w warunkach przemysłowych.

Opracowanie nowego produktu spełni także cel długofalowy w postaci poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa Sant-Tech, które dzięki projektowi rozpocznie produkcję i sprzedaż innowacyjnego urządzenia.

Wartość projektu: 10 786 805,41 PLN
Dofinansowanie: 8 456 592,07 PLN

 

 

UDA-POIG.08.02.00-24-085/12-00

 

 

promocja_82_3Miło jest nam poinformować wszystkich naszych partnerów biznesowych, klientów oraz potencjalnych partnerów, że prace nad projektem „Wdrożenie zintegrowanego systemu B2B w celu usprawnienia zarządzania współpracą GLOKOR Sp. z o.o. i jej partnerów” (UDA-POIG.08.02.00-24-085/12-00) zostały zakończone.

Program 8.2 organizowany przez Państwową Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pozwolił skutecznie wdrożyć zintegrowany system B2B, znacząco usprawnić i zwiększyć efektywność współpracy z partnerami.

Od dziś będzie można z nami współpracować za pomocą tego systemu.

 

W kilku słowach o samym projekcie:

Projekt zakłada zakupienie stworzonego dla Wnioskodawcy Zintegrowanego Systemu Informatycznego B2B, służącego do automatyzacji wymiany danych pomiędzy współpracującymi przedsiębiorstwami. System ten dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych, pozwoli na powiązanie takich działań jak: aktualizowanie bazy danych o klientach, wystawianie faktur, tworzenie dokumentacji wysyłkowej, kontrola stanów magazynowych.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji;

W przypadku pytań co do zasady szczegółowej współpracy prosimy o kontakt z naszym specjalnie do celu przygotowanym Biurem Obsługi Klienta www.glokor.eu

 

CERTYFIKAT ISO 9001:2008 – SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

 

isoquar logo3Miło nam poinformować, że jednostka certyfikująca ISOQAR przyznała firmie GLOKOR Sp. z o.o. certyfikat ISO 9001:2008  w zakresie projektowania inżynierskiego technologii przemysłowych, procesów i systemów oraz doradztwa w zakresie inżynierii chemicznej.

Wdrożenie przez naszą firmę systemu zarządzania jakością  wg normy ISO 9001:2008  i potwierdzenie certyfikatem skuteczność jego funkcjonowania,  argumentuje naszą wiarygodność w sposobie działania, gwarantując wysoką jakość świadczonych usług.

 

 

 

Streszczenie projektów:

System B2B

Wdrożenie zintegrowanego systemu B2B w celu usprawnienia zarządzania współpracą Glokor Sp. z o.o.

ISO 9001

Opracowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w firmie GLOKOR Sp. z o.o.