Piszą o nas w 4 numerze miesięcznika Chemik

Miło nam poinformować, że w bieżącym numerze miesięcznika Chemik (4.2015) opublikowany został materiał na temat naszego Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Materiał zawiera nawiązanie do historii naszej firmy oraz celów, które już zrealizowaliśmy. Wyznaczyliśmy sobie nowe horyzonty, do których konsekwentnie dążymy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu.

 

Glokor_Chemik4-2015-reklamaTen cel strategiczny, który od wielu lat skutecznie  realizujemy z paneuropejskimi  instytucjami ekonomiczno – finansowymi oraz krajowymi o uznanym standingu w Europie i w  Świecie, zamierzamy obecnie wprowadzić w fazę realizacji. Uznając konsultatywną rolę przedstawionego Prospektu Informacyjnego, uprzejmie zapraszamy wszystkie zainteresowane Instytucje naukowe, badawcze, organizacje pozarządowe, Instytucje finansowe oraz Agencje rozwoju regionalnego, krajowego i międzynarodowego jako naszych przyszłych i ewentualnych Partnerów do współpracy w realizacji tego unikatowego przedsięwzięcia, którym będzie CEDRIIC SA.

 

 

Wycinek publikacji w miesięczniku Chemik 4.2015.