III edycja Konkursu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

19.10.2015 Miło nam poinformować, że Centrum Badawczo -Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. otrzymało zaproszenie oraz weźmie udział w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm „Przedsiębiorstwo Przyszłości”.

„Przedsiębiorstwo Przyszłości” to ogólnopolski konkurs i program certyfikacji przedsiębiorstw, który odbywa się cyklicznie od 2013 roku (w tym roku organizujemy już III edycję konkursu). Celem Programu jest identyfikowanie i promowanie firm, które wyróżniają się na rynku nowoczesnym stylem zarządzania, dynamicznym rozwojem, innowacyjnością oraz inwestowaniem w kapitał ludzki. W Programie mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na certyfikat i godło promocyjne „Przedsiębiorstwo Przyszłości” mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.

Wyniki tegorocznej edycji Programu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ogłoszone zostaną w marcu 2016 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

pobrane