Galeria z wizyty uczniów I Liceum Ogólnokształcącego z Pszczyny w GLOKOR!

15.04.2014 W siedzibie firmy GLOKOR w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie z maturzystami  oraz uczniami drugich klas z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego z Pszczyny.

Podczas odwiedzin uczniowie zostali oprowadzeni po firmie. W trakcie zwiedzania mieli okazję zobaczyć nasze nowoczesne laboratorium oraz sprzęt i aparaturę badawczą, wykorzystywaną do prowadzenia prac badawczo-rozwojowych.

Następnie naukowcy zaprosili młodzież na multimedialną prezentację, która po krótce przedstawiła projektu współfinansowanego ze środków unijnych pn. „Opracowanie innowacyjnej i proekologicznej technologii otrzymywania polimerów biodegradowalnych” – numer projektu POIG.01.04.00-24-124/11 oraz zaprezentowała nasze strony internetowe projektu www.biopolimer.eu www.biopolimer.com.pl www.biopolimer.pl.

W trakcie spotkania uczniowie mogli zobaczyć, czym zajmują się nasi naukowcy oraz porozmawiać o interesujących ich kwestiach związanych z badaniami. Na koniec zaprezentowano licealistom krótki pokaz eksperymentów chemicznych, w których mogli oni czynnie uczestniczyć.

A poniżej galeria z tego wydarzenia: