Dział gospodarki odpadami

switch to: 

Dział komunalny jest jednym z najstarszych działów, funkcjonujących w ramach naszego Centrum. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy zaoferować szeroki zakres usług wykonywanych przez profesjonalnych pracowników dysponujących odpowiednim zapleczem technicznym i wiedzą niezbędną do prawidłowego wykonywania zleceń. Jesteśmy mobilni i świetnie zorganizowani.

Oferowane przez nas usługi to m. in.:

  1. Usługi w zakresie pielęgnacji zieleni, tworzymy nowe formy na istniejących terenach. Zajmujemy się również cięciami pielęgnacyjnymi, wycinkami drzew. Zadbany teren to nasza specjalność, a dla Was może być wspaniałą wizytówką.
  2. Usługi w zakresie stałego utrzymania czystości m. in. zasobów spółdzielczych, wspólnotowych i innych.
  3. Usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji jak również dezodoryzacji. Wykonując je korzystamy z najnowszych produktów służących do zwlaczania szkodników. O naszym profesjonalizmie świadczyć może nasze członkostwo w polskim Stowarzyszeniu pracowników DDD.
  4. Usługi odśnieżania dachów, dbania o chodniki i ulice. Z naszą firmą zima już nie będzie straszna!
  5. Usługi związane z remontami i koszeniem cieków wodnych (rowów melioracyjnych), czyszczeniem, udrażnianiem potoków oraz usuwaniem odpadów z terenów zielonych w ramach likwidacji dzikich wysypisk.

 

Idąc z dpromocja_82uchem czasu oraz dbając o sprawną i komfortową pracę, Centrum Badawczo – Rozwojowe Glokor wdraża system informatyczny. Dzięki temu rozwiązaniu współpraca z partnerami zostanie usprawniona.